Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > LCD TV >

Philips 32 PFL9603D

Philips 32 PFL9603D

Cena produktu Philips 32 PFL9603D není známa.

 

Popis produktu Philips 32 PFL9603D: Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování Technologie Ambilight Spectra 2 se senzorickým kruhem dodává nový rozměr sledování obrazu. Pozorovatel se více noří do obrazů a ze s... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Philips 32 PFL9603D - popis

nahoru

Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování Technologie Ambilight Spectra 2 se senzorickým kruhem dodává nový rozměr sledování obrazu. Pozorovatel se více noří do obrazů a ze sledování se stává intenzivnější zážitek, než byste si kdy dovedli představit. Kompaktní technologie indikátoru napájení LED se plynule integruje do krytu a brání oslňování směrem vpřed. Oddělené ovládání indikátorů LED vytváří mnoho světelných segmentů, které se sjednocují do jednoho světelného oparu. To nabízí lepší sledování obsahu obrazovky a dramatické rozšíření obrazu do pokoje. Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost Perfect Pixel HD Engine nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a přirozeného plynulého pohybu při všech typech vysokého rozlišení, standardních televizních signálech a multimediálním obsahu, aby zajistila zobrazení ve vysokém rozlišení. Každý pixel příchozího obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Artefakty a šum ve všech zdrojích od multimédií po standardní televizi a komprimovaný obsah HD jsou nalezeny a redukovány, aby byl zajištěn čistý a skutečně ostrý obraz. HD Ready 1080p pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s rozlišením Full HD Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením, například vysílání HDTV nebo Blu-Ray. HD ready 1080p je ochranná známka zařízení, které nabízí podstatně vyšší kvalitu obrazu než běžná technologie HD Ready. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku systému Full HD, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením a kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080p. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI s podporou HDCP. Zobrazuje progresivní signál s rozlišením 1080p při frekvenci 24, 50 a 60 Hz Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD Společnost Philips vyvinula systém Perfect Natural Motion, který eliminuje trhavé pohyby viditelné ve filmovém obsahu. Tento systém předvídá pohyb obrazu a upravuje trhavé pohyby ve vysílání i ve filmovém materiálu (např. na discích DVD a Blu-ray). Výsledkem použití systému Perfect Natural Motion je ještě hladší a klidnější reprodukce obrazu a mimořádná ostrost. Technologie Perfect Natural Motion odstraňuje trhavý pohyb z obrazů SD a HD včetně filmů 1080p a 24p True Cinema a zajišťuje zážitek z filmu, který předčí i ten na filmovém plátně!

Výrobce Philips

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips 32 PFL9603D užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Dálkové ovladače, Přenosné televize.